Środkowy Mateusz Bieniek, powołany przez trenera Nikolę Grbicia do szerokiej kadry, nie zagra w tym sezonie w reprezentacji Polski - poinformował PZPS. Powodem absencji doświadczonego siatkarza są problemy zdrowotne.