Trener Josep Guardiola po sezonie odejdzie z Manchesteru City - poinformował w piątek klub, który zakończy rozgrywki angielskiej ekstraklasy na drugim miejscu. Słynny hiszpański szkoleniowiec, a wcześniej znakomity piłkarz, pracował z „The Citizens” dziesięć lat.