„Pierwszy Król peletonu” - wystawę pod takim tytułem poświęconą Stanisławowi Królakowi, który 70 lat temu - w 1956 roku - jako pierwszy Polak w historii wygrał kolarski Wyścig Pokoju, można od wtorku oglądać w stołecznym Muzeum Sportu i Turystyki.