Partnerem strategicznym ElectroMobility Poland dla projektu budowy hubu elektromobilności w Jaworznie będzie tajwański koncern Foxconn - poinformował na czwartkowej konferencji prasowej minister aktywów państwowych Wojciech Balczun.