Przybliżenie” – widowisko
Przybliżenie - spotkanie z wyjątkowymi osobowościami

Spotkanie z wyjątkowymi osobowościami, przedstawicielami autentycznej, niecelebryckiej elity intelektualnej, kulturalnej, naukowej czy gospodarczej. Wśród gości nie zabraknie uczonych, artystów, społeczników, nauczycieli, przedsiębiorców, sportowców.

Widzowie przyjrzą się ich historii i dokonaniom przez pryzmat rodzinnych korzeni i osobistej historii od czasów dzieciństwa, poprzez młodość, aż po wiek dojrzały, edukacji oraz indywidualnych losów i poważnych decyzji życiowych. Jakie wydarzenia i jakie postaci z bliższego czy też dalszego otoczenia kształtowały ich osobowość i światopogląd? Jakie okoliczności towarzyszyły im na kolejnych szczeblach kariery?
Integralnym elementem każdego wydania „Powiększenia” będą występy artystyczne. Usłyszymy piosenki, które towarzyszyły bohaterom na życiowych zakrętach, utwory komentujące fragmenty ich biografii, przypomnimy evergreeny należące do klasyki polskiej sceny muzycznej i kabaretowej, nie zabraknie też kompozycji mniej znanych. Przede wszystkim dowiemy się jednak, co tak naprawdę gościom programu w duszy gra.

Program poprowadzą: Piotr Gociek i Rafał Ziemkiewicz.
 
Emisja: 24.03. piątek o godz. 23:20, 29.03. środa o godz. 6:05 w TVP Polonia

(2017)
premiera w TVP Polonia

reklama
reklama